تبلیغات
اخــبار فوتـبــــــال ایــــران و جهــــان - نشست خبری مانوئل خوزه
اخــبار فوتـبــــــال ایــــران و جهــــان
Wireless Mouse Apple

موس بی سیــم طرح اپـــــــلبرای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر اینجا كلیك كنید

قیمت : 36000 تومانهـدفـون استثنـایی Beats Solo HD

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971948.jpg
http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971100.jpg
http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971800.png

برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر اینجا كلیك كنید

قیمت : تنها 29000 تومان

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

مرتبه
تاریخ : شنبه 17 تیر 1391
نشست خبری سرمربی پرسپولیسخوزه:کسی که قول قهرمانی می‌دهد فوتبال را نمی‌شناسد/فوتبال مدرن را به نمایش می‌گذاریم


سرمربی پرتغالی تیم پرسپولیس گفت: کسی که قول قهرمانی می‌دهد فوتبال را نمی‌شناسد اما قول می‌دهم پرسپولیس دوازدهم نشود!

اولین نشست خبری مانوئل خوزه با 30 دقیقه تأخیر از ساعت 12:30 امروز در هتل آکادمی برگزار شد.

سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم در این مدت بتوانیم ارتباط خوبی با رسانه‌ها برقرار کنیم؛ یک ارتباط حرفه‌ایی که احترام دو طرفه را می‌طلبد. من همیشه رابطه خوبی با رسانه‌ها داشتم.

خوزه سپس به معرفی دستیارانش پرداخت و گفت: پدرو به عنوان دستیار پیدالو به عنوان بدنساز و اسکار به عنوان آنالیزور در کنار من خواهند بود. محسن عاشوری نیز در پرسپولیس است و انتظار داشته‌ام امروز در نشست حضور داشته باشد. او در تمرین صبح بود و فکر می‌کردم اکنون در کنفرانس خبری حاضر باشد. وقتی او را ندیدم شوکه شدم.

مانوئل خوزه خاطر نشان کرد: حضور من در پرسپولیس در این شرایط یک چالش است چرا که زمان خیلی کمی داریم و 13 روز دیگر مسابقات آغاز می‌شود. من باید یکی از مهمترین چالش‌های کاری ام را پشت سر بگذارم با این حال آمده‌ایم تا در پرسپولیس تحولی ایجاد شود.

وی اضافه کرد: مهمترین مشکل ما زمان است. باید یک ماه یا 45 روز پیش کارمان را آغاز می‌کردیم ولی 15 روز مانده به مسابقات استارت زدیم. با این حال باید تیمی بسازیم که موفق باشد اگر چه کار سخت و پیچیده‌ای است.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: با این اعتقاد قلبی آمده‌ام که می‌توانم مؤثر باشم. می‌توانیم تیمی بسازیم که فوتبال خوبی انجام دهد و باعث خوشحالی تماشاگران شود و البته باید قبل از هر چیز ببریم.

خوزه یادآور شد: آغاز کار ما راحت نخواهد بود و با توجه به وقت کمی که داریم باید تلاش بیشتر کنیم. با این حال شرایط را پذیرفتیم و آماده‌ایم با حداکثر توان کار کنیم. نیاز داریم ذهن بازیکنان با ما باشد تا بتوانیم تیمی جنگنده و قوی را روانه مسابقات کنیم.

خوزه در پاسخ به این سؤال آیا تجربه کار با چنین شرایطی را داشته و تاکنون در تیمی بوده که بازیکنانش را نمی‌شناخته است عنوان کرد: واقعیت این است که هر بار که در یک کشور جدید کار می‌کنم خیلی خوب فوتبال آن کشور را نمی‌شناسم اما یادتان باشد زبان فوتبال زبان جهانی است و ما حداکثر تلاش خود را می‌کنیم که با گرفتن اطلاعات با فوتبال ایرانی و شرایط تیم‌ها آشنا شویم.

سرمربی پرسپولیس افزود: فوتبال در لحظه جاری است و گذشته و آینده اهمیتی ندارد. مهم این است که در حال حاضر چگونه رفتار می‌کنیم و از این به بعد چه خواهیم کرد.

خوزه تصریح کرد: 36 سال است که کار مربی‌گری می‌کنم و فکر می‌کنم با توجه به کار با بازیکنان کشورهای مختلف می‌توانم از این تجربه‌ها استفاده کنم. این تجارب برای اینکه در این فرصت کم با شرایط تیم آشنا شوم به کارم خواهد آمد.

این مربی تأکید کرد: مسئولیت و وظیفه خودم را می‌دانم و ترسی از کار ندارم. کسی که می‌ترسد یک سگ می‌خرد تا از او محافظت کند اما من نیاز به سگ ندارم و محافظ نمی‌خواهم چرا که کارم را بلدم.

خوزه گفت: به خودمان و کارمان اطمینان و اعتماد داریم و آماده‌ایم با چالش‌ها و مشکلات مواجه شویم. با آرامش، اعتماد به نفس و با اعتقادی که داریم می‌توانیم کارها را پیش ببریم. باشگاه به من اعتماد کرده و من می‌خواهم پاسخ مناسبی به اعتماد باشگاه بدهم و هر کاری که از دستم برآید انجام می‌دهم.

خوزه اضافه کرد: در سال 2001 که به مصر رفتم فقط می دانستم این کشور تاریخ خیلی غنی دارد و فقط اهرام ثلاثه را می‌شناختم. با این حال در سال 8 سال حضورم در این کشور 20 جام به دست آورده‌ام که 8 تای آن قاره‌ای بود. 3 بار در جام باشگاه های جهان حاضر شدیم و سه رکورد آفریقایی، قاره‌ای زدیم. امیدوارم همان موفقیت‌ها و خوشحالی‌ها را این بار در ایران تکرار کنیم. 

 

 

 

سرمربی پرسپولیس در ادامه نشست خبری امروز در پاسخ به این سؤال که آیا به غیر از محسن عاشوری دستیار ایرانی دیگری انتخاب می‌کند یا خیر عنوان کرد: خیر کادر فنی من کامل است و منتظر مربی دروازه‌بان‌ها هستم. مربی دروازه‌بان‌هایم نامش مجی است. با او در مصر 8 سال کار کردم.

وی در پاسخ به این سؤال که از دستیارانش بیوگرافی کامل‌تری ارائه دهد گفت: با پیدالو چهار سال در تیم الاهلی بودم. او همچنین در تیم لیسبون پرتغال نفر دوم بوده است. آقای پدرو سه سال است که با من همکاری می‌کند. از بازیکنان باشگاه معتبری بوده و حتی شاگرد خودم بوده است.

خوزه تصریح کرد: اسکار هم 3 سال است به عنوان آنالیزور با من کار می‌کند. او آرژانتینی است و البته خودش می‌گوید دوست مارادونا است. در هر صورت من از کار آنها راضی هستم. شخصی هم که در کنار من نشسته مترجم و چند روزی است که با من کار می‌کند و قرار است در کنار ما با فوتبال ایران آشنا شود.

مانوئل در پاسخ به این پرسش که صبر مدیران ایرانی کم است و اگر نتیجه نگیرد ممکن است او را کنار بگذارند و آیا در چنین شرایطی قول قهرمانی می‌دهد یا خیر و همچنین در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود رابطه خوبی با کی‌روش سرمربی تیم ملی ندارد اظهار داشت: اجازه بدهید در مورد تیم ملی هیچ حرفی نزنیم و فقط در مورد پرسپولیس صحبت کنیم. من هیچ موقع در مصر قول قهرمانی نداده بودم و فقط به آنها قول دادم هر آنچه در توان دارم به اجرا بگذارم. من در خاورمیانه و آفریقا مربی بوده‌ام و می‌دانم که مسئولیتم سنگین است. اما کار من این است که تیم بسازم. سال اولی که در مصر بودم عنوانی به دست نیاورده‌ام اما در آینده توانستیم پس از 14 سال قهرمان آفریقا شویم و سوپر‌جام آفریقا را هم کسب کنیم.

وی افزود: این مشخص است که مدیران صبر کردند و ثواب حوصله خود را گرفتند. ما در طول 8 سال مقام به دست آوردیم. به هر صورت هر گاه تیم باخت بیاورد مدیران حوصله نمی‌کنند، فوتبال همین است و هر موقع برد حاصل می‌شود مدیران با حوصله می‌شوند.

سرمربی سرخ‌پوشان تاکید کرد: وقتی من جرأت به خرج داده‌ام و در چنین شرایطی بله گفته‌ام باید به پایش بایستم و البته این حق را داشته باشم که با توجه به این شرایط همه انتظار، صبر و حوصله داشته باشند. من قول می‌دهم که پرسپولیس دوازدهم جدول نشود و قول بیشتر از این نمی‌دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که از دربی پایتخت شناخت دارد و گفته می‌شود او در دربی‌ها همیشه برنده است عنوان کرد: در خیلی از کشورها بردن دربی وزن دیگری دارد و حتی پیروزی در دربی از لیگ مهمتر است. ولی برای ما اصل کار یعنی بردن لیگ مهم است. من در کشورهای پرتغال، مصر، عربستان، چند بار دربی را برده‌ام در پرتغال در یک دربی 7 بر یک به پیروزی رسیدم که یک برد تاریخی شد. در مصر نیز در یک دربی 6 بر یک بردیم که این دربی هم تاریخی شد.

سرمربی پرسپولیس افزود: ‌در عربستان سعودی در سه دربی به دو تساوی و یک برد رسیدم. امیدوارم در اینجا هم چنین نتایجی تکرار شود ولی می‌دانیم که در لیگ 34 بازی انجام می‌دهیم اگر این دو دربی را کم کنیم بقیه بازی‌ها را باید ببریم. ما انتظار داریم وقتی به پایان لیگ می‌رسیم نتایج‌ و امتیاز‌های لازم را کسب کرده باشیم. البته می‌دانیم که دربی توجه جامعه را جلب می‌کند و هیجان آن قابل قیاس نیست. هفته ششم اولین دربی برگزار می‌شود و من امیدوارم آن موقع پرسپولیس در شرایط خوبی باشد تا هم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و هم ببریم.

مانوئل در ادامه این نشست در خصوص اینکه در این چند روز که در تمرینات پرسپولیس حضور داشته ضریب هوشی بازیکنان را چطور دیده است گفت: بازیکنی که به این سطح رسیده و در چنین باشگاهی بازی می‌کند امکان ندارد باهوش نباشد. در این باشگاه افراد زیادی هستند و من مطمئنم که همه آنها هوش کافی دارند و امیدوارم از هوش آنها استفاده کنیم تا به فرم دلخواهی را که در نظر گرفته‌ایم برسیم و آنطور که می‌خواهیم بازی کنیم. به همین دلیل باید هر روز کارمان را سریعتر‌ انجام دهیم.

وی در این باره که گفته می‌شود نسبت به تصمیمات اشتباه داوری واکنش نشان می‌دهد و مشکل دارد اظهار داشت: کدام مربی از تصمیم داوری در یک برهه‌ای به مشکل نخورده است؟ به هر جهت تأثیر هیجان بازی در آن لحظه باعث می‌شود که واکنش نشان دهیم. ما دوست داریم که برنده شویم و دوست نداریم داور تصمیم نابجا بگیرد. با توجه به تجربه‌ایی که دارم سعی کرده‌ام بر هیجان خودم غلبه کنم.

وی افزود: همیشه وظیفه من این است که از تیم دفاع کنم و برای من بازیکنان خودم بهترین هستند. اگر ببازیم من مربی باخته‌ام اما وقتی می بریم این بازیکنان هستند که پیروز می شوند! من به چیزی که می‌گویم عمل می‌کنم و آنها باید بدانند همیشه در کنارشان هستم.

سرمربی پرتغالی در این باره که وقتی کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران شد در مصاحبه با روزنامه آلویور اعلام کرده که کی‌روش به درد فوتبال فرسوده ایران می‌خورد گفت: من اصلا چنین صحبتی با این روزنامه نکردم. دوستان می‌توانند هر چیزی بنویسند اما واقعیت ندارد بعضی‌ها از خود این صحبت‌ها را ابداع می‌کنند.


 مانوئل خوزه در ادامه نشست خبری امروز درباره بازی‌ برابر استقلال و تعداد ملی‌پوشان زیاد پرسپولیس گفت: یک تیم بزرگ که برای پیروزی و موفقیت تلاش می‌کند هویت خاص خودش را دارد. ما خودمان را با بقیه سازگار نمی‌کنیم بلکه این دیگران هستند که باید خودشان را با ما سازگار کنند. خودمان را به آنها تحمیل خواهیم کرد. در هر بازی ممکن است استراتژی متفاوتی داشته باشیم اما سعی می‌کنیم توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم و بازی خودمان را تحمیل کنیم.

وی ادامه داد: باید بازی گروهی خوبی انجام دهیم و چه در حمله و چه در دفاع خوب باشیم. باید به اندازه‌ای قوی باشیم تا دیگران مجبور شوند خودشان را با ما سازگار کنند. تیم‌های بزرگ مثل رئال مادرید ، بایرن مونیخ و غیره نیز اینگونه کار می‌کنند.

وی گفت: استیل تیم همواره یک شکل است و ما سعی می‌کنیم با توجه به زمان کمی که داریم بهترین کار را انجام دهیم و نتیجه خوبی انجام دهیم.

خوزه در پاسخ به این سؤال که آیا برای حضور در پرسپولیس با کارلوس کی‌روش مشورت کرده اظهار داشت: من با هیچکس مشورت نکردم اما تلاش کردم با وینگادا سرمربی پیشین پرسپولیس صحبت کنم اما او در چین مشغول فعالیت است و نتوانستم با این مربی ارتباط برقرار کند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: من 66 سال سن دارم و 50 سال است که در فوتبال هستم. فکر می کنم با این شرایط به خودم اعتماد کنم و نیازی به مشورت نداشته باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که مشورت نکردنتان با کی‌روش چه دلیلی داشت و آیا به مشکلاتتان برمی‌گردد گفت: شما از کجا می‌دانید من با کی‌روش مشکل دارم؟ من در حال حاضر اینجا هستم تا حداکثر کمک را با پرسپولیس انجام دهم و به سایر نفراتی که در تیم ملی نیستند کمک کنم تا پیراهن تیم ملی ایران را بپوشند. هیچ وقت برای تیم ملی مشکل زا نبودم و مطمئن باشید هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم مقابل تیم ملی شما قرار بگیرم.

خوزه درباره اینکه آیا با نقاط ضعف و قوت بازیکنان اشنایی دارد تأکید کرد: تا قبل از اینکه به ایران بیایم شناخت خاصی از باشگاه نداشتم به همین خاطر است که می‌گویم چالش کاری‌ام با مشکل مواجه است. من در انتخاب بازیکنان نقش نداشتم و دخیل نیستم اما اینجا هستیم تا موفق شویم و انگیزه لازم را داریم.

وی گفت: در این مدت اطلاعاتم نسبت به گذشته بیشتر شده و تلاش می‌کنم ذهنیت بازیکنان را عوض کنم. هر روز به بازیکنان می گویم اگر به من اجازه بدهید و ذهنتان را روی حرف‌های من باز نگه دارید بدون شک می‌توانیم کار خوبی انجام دهیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه به بازیکنانش افتخار می‌کند ما بازیکنان خوبی داریم و 9-8 نفر از آنها در تیم ملی هستند. با این شرایط خیلی بد است که سال گذشته پرسپولیس دوازدهم شد و اجازه نمی‌دهیم این موضوع تکرار شود.

خوزه اظهار داشت: برای من کسانی که بازی می‌کنند بهترین هستند و اسم بازیکنان اصلا برایم مهم نیست. تنها ستاره ما، پرسپولیس است.

 

 

 

خوزه یادآور شد: بازیکنان باهوش و بااستعدادی داریم و آنها باید بدانند که در خدمت تیم باشند. آنچه در یک سال گذشته دیدم اصلا خوب نبود و اجازه نمی‌دهیم اتفاق سال گذشته تکرار شود.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: برای من بازیکن برتر وجود ندارد و 17 ساله یا 36 ساله بودن بازیکنان هم مهم نیست. وقتی که بازیکنان صد در صد توان خود را می‌گذارند و به فکر تیم هستند مشخص است که به جای شرمندگی خوشحال خواهم بود. ما اینجا هستیم تا تماشاگران را خوشحال کنیم. اینکه پرسپولیس در 11 سال گذشته فقط سه بار قهرمان شده اصلا خوب نیست و تلاش می‌کنیم این روال را تغییر دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که سال گذشته هواداران از هفته اول علیه سرمربی تیم شعار می‌دادند و خواهان قهرمانی بودند و آیا شما با این شرایط قول قهرمانی نمی‌دهید اظهار داشت: من هیچ وقت قول قهرمانی نمی‌دهم. کسی که قول می‌دهد فوتبال را نمی‌شناسد. به من پیشنهاد شد و من آمدم و سرمربی‌گری پرسپولیس را قبول کردم. اکنون بازیکنانی داریم و تلاش می‌کنم حداکثر کار را انجام دهند. می‌دانم وقتی یک تیم چندسال مقامی بدست نمی‌آورد صبر و حوصله هواداران کم می‌شود.

خوزه ادامه داد: قول فقط می‌تواند یک حرف باشد و کاری نمی‌تواند بکند. وقتی به یک رستوران می‌روید ابتدا غذا می‌خورید و بعد قبض را می‌آورند و پول را می‌دهید. ما باید ببینیم قبض‌های آخر و پایانی چگونه است. ما آمده‌ایم برای قهرمانی بجنگیم. فوتبال لحظه است و شاید بد شروع کنیم ولی سعی می کنیم نوسان زیادی نداشته باشیم.

خوزه تصریح کرد: باید صبر و حوصله داشته باشیم و برای همه چیز آماده‌ایم. می‌دانم هواداران در ایران مانند سایر طرفداران در کشورهای دیگر هستند. بازی در ورزشگاه 100هزار نفری زیباست و ما سعی می‌کنیم 100هزار نفر خوشحال شوند. در فیلم‌هایی که در این چند روز دیدم بازیکنانی را مشاهده کردم که در سال گذشته بهتر از پرسپولیس نبودند.

خوزه بار دیگر به موضوع قول قهرمانی اشاره و تصریح کرد: قول دادن در فوتبال کاری از پیش می‌برد؟ قرار است پرسپولیس این فصل بازی کند تا قهرمان شود. بازیکنان قرارداد بستند تانتیجه بگیریم. اگر از من سوال می‌پرسید من قولی نمی‌دهم.

وی اضافه کرد: من بهترین بازیکنان را دارم و باید فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. می‌خواهیم یک فوتبال مدرن را ارائه کنیم و تیمی بسازیم که فوتبال روز را بازی می‌کند. این موضوع نیاز به زمان دارد اما ترسی نداریم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: می‌دانم هواداران دوست ندارند اتفاقات سال گذشته تکرار شود. بازیکنان حاضرند هرکاری از دستشان برمی‌آید انجام دهند تا تیم به جایگاه خودش برگردد. شرایط بردن و پیروزی را داریم.

وی گفت: سراغ واژه‌ه‌ها رفتن کاری را از پیش نمی‌برد بهترین‌ها برای من بازی خواهند کرد. رسانه‌ها هم ممکن است بهترین‌های خودشان را داشته باشند، با این حال رویانیان رئیس باشگاه است و من هم رئیس تیم هستم.

مانوئل خوزه در پاسخ به این سوال که سرمربیان قبلی پرسپولیس از حضور خبرنگاران و هواداران در تمرین جلوگیری می‌کردند و آیا او هم این برنامه را ادامه می‌دهد یا خیر گفت: سیستم من هم همان است. یک چیزی را باید بدانید؛ اگر قرار باشد یک تیمی درست کنیم و حریفان را غافلگیر کنیم نمی‌توانیم به این شکل کار کنیم که هر آنچه انجام می‌دهیم بلافاصله در صفحات تلویزیون و روزنامه‌ها قرار گیرد. با این شیوه نمی‌توانیم سورپرایز کنیم. حریم خصوصی یک تیم را باید حفظ کرد. این نیاز تیم است.

وی افزود: با تمام احترام به همه مجبوریم که تمرینات را ببندیم و من متاسفم که چنین تصمیمی را داریم. دلمشغولی‌های شما را می‌فهمم اما هر فرد حرفه‌ای در حیطه کاری خودش نیاز به حفظ حریم دارد و ما مجبوریم گاهی پشت درهای بسته تمرین کنیم چرا که رقیب نباید بداند که ما چه می‌کنیم.

خوزه در پاسخ به این سوال که صبر و حوصله تماشاگران روی سکوها کم است و عده‌ای در کمیته فنی و خارج از کمیته فنی به دنبال این هستند که سرمربی پرسپولیس شوند اظهار داشت: می‌بینید که ما شروع به کار کرد‌ه‌ایم. هنوز هیچ یک از افرادی که مقابل شما نشسته‌اند قرارداد امضا نکرده‌اند اما با این وجود اینجا نشسته‌ایم چون من به اعتماد حرف آقای رویانیان اینجا نشسته‌ام و آنهایی که نمی‌خواهند این تیم با این کادر نتیجه بگیرد اکنون کنار ما نیستند اما شاید بیایند و بازی ما را ببینند. آنها ممکن است در هر قشری باشند اما ما اینجا هستیم بدون قرارداد.

وی افزود: شاید جالب باشد بدانید که این اولین بار است بعد از 36 سال من بدون قرارداد در نشست خبری حاضر شده‌ام و این فقط به خاطر حرف سردار است که برایم قابل اعتماد بود. به هر جهت دوستان بدانند که ما کارمان را می‌کنیم، آنهایی که از ما بدشان می‌آید یک نیم نگاهی به ما داشته باشند.


خبرگزاری فارس

+شما جستجو تصاویر YouTube Gmail ترجمه شود تلفن همراه بلاگر ورود Google جستجو درباره 1,660,000 نتیجه (0.41 ثانیه) همه چیز تصاویر ویدیوها خریدکردن بیشتر گزینه های جستجو جستجوی وب میان صفحات فارسی بگرد صفحات خارجی ترجمه شده ابزارهای جستجوی بیشتر اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نخستین نشست خبری مانوئل خوزه فردا برگزار میشود - ایلنا www.ilna.ir/newstext.aspx?ID=279455 17 ساعت قبل – در محل هتل المپیک،. نخستین نشست خبری مانوئل خوزه فردا برگزار میشود. مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه از ساعت ۱۲ در سالن ... نشست خبری سرمربی پرسپولیس(قسمت آخر)/ مانوئل ژوزه: ممكن است ... www.rs.goal.com/.../news/.../نشست-خبری-سرمربی-پرسپولیسقس... 26 دقیقه قبل – سایت گل- اولین نشست خبری مانوئل خوزه كه از ساعت 12:30 دقیقه امروز (شنبه) در هتل آکادمی آغاز شده بود دقایقی قبل به پایان رسید. به بخش سوم و ... نشست خبری سرمربی پرسپولیس(2)/ خوزه: درباره كیروش حرف نمیزنم ... www.goal.com/.../news/.../نشست-خبری-سرمربی-پرسپولیس2-خوزه... 1 ساعت قبل – سایت گل- اولین نشست خبری مانوئل خوزه از ساعت 12:30 دقیقه امروز (شنبه) در هتل آکادمی برگزار شد. به بخش دوم صحبتهای این مربی به نقل از ... نشست خبری سرمربی پرسپولیس(1)/ خوزه: باید 45روز پیش شروع ... www.goal.com/.../news/.../نشست-خبری-سرمربی-پرسپولیس1-خوزه... 2 ساعت قبل – سایت گل- اولین نشست خبری مانوئل خوزه كه قرار بود ظهر امروز برگزار شود، با 30 دقیقه تأخیر از ساعت 12:30 دقیقه در هتل آکادمی برگزار شد. نشست خبری مانوئل خوزه شنبه در آکادمی فوتبال | ورزش 3 www.varzesh3.com/news.do?...نشست_خبری_مانوئل_خوزه...در... 1 روز پیش – مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه در سالن کنفرانس هتل آکادمی تیم های ملی فوتبال در جمع اصحاب رسانه حضور خواهد یافت و به ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد | ورزش 3 www.varzesh3.com/news.do?...title...نشست_خبری_مانوئل_خوزه... 1 روز پیش – در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه پرسپولیس نشست خبری را ... فردا اولین کنفرانس مطبوعاتی مانوئل خوزه | ورزش 3 www.varzesh3.com/news.do?itemid=978255...مانوئل_خوزه 2 روز پیش – مانوئل خوزه فردا برای اولین بار رودرروی خبرنگاران ایرانی مینشیند. ... نشست خبری مانوئل خوزه شنبه در آکادمی فوتبال · حضور کاسترو در ذوب آهن در ... نشست خبری سرمربی پرسپولیس | ورزش 3 www.varzesh3.com/news.do?itemid=978484...نشست_خبری... 2 ساعت قبل – اولین نشست خبری مانوئل خوزه با 30 دقیقه تأخیر از ساعت 12:30 دقیقه در هتل ... محسن عاشوری نیز در پرسپولیس است و انتظار داشتهام امروز در نشست ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - بولتن نیوز www.bultannews.com/.../news/.../زمان-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-اعلام... 20 ساعت قبل – در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه پرسپولیس نشست خبری را ... نخستین نشست خبری "مانوئل خوزه" فردا برگزار میشود www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1643246 1 روز پیش – نخستین نشست خبری "مانوئل خوزه" فردا برگزار میشود. نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس، ساعت 12 فردا شنبه در هتل آکادمی ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد | پارس فوتبال www.ghatreh.com/news/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-زمان-دیگری-مو... کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. مانوئل خوزه از صبح امروز(پنجشنبه) به صورت رسمی. شنبه؛نشست خبری مانوئل خوزه در آکادمی فوتبال | ایرنا www.ghatreh.com/news/.../شنبه-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-آکادمی-ف... نشست مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار می شود.-1391/04/15-19:19 - به گزارش روز پنجشنبه سایت رسمی ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد | هورا اسپرت www.ghatreh.com/news/.../زمان-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-اعلام زمان نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شد. نخستین نشست خبری "مانوئل خوزه" فردا برگزار می شود | مهر www.ghatreh.com/news/.../نخستین-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-فردا-... نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس، ساعت 12 فردا شنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار خواهد شد. - به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی ... کنفرانس مطبوعاتی مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد | فارس www.ghatreh.com/news/.../کنفرانس-مطبوعاتی-مانوئل-خوزه-زمان-دی... نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. - به گزارش خبرگزاری فارس، مانوئل خوزه از صبح ... نشست خبری مانوئل ژوزه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس | ایسنا www.ghatreh.com/news/.../نشست-خبری-مانوئل-ژوزه-سرمربی-تیم-... به گزارش خبرگزاری فارس، اولین نشست خبری مانوئل خوزه با 30 دقیقه تأخیر از ساعت 12:30 امروز در هتل آکادمی برگزار شد. سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم در این ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - بولتن نیوز | خبر فارسی khabarfarsi.com/n/.../زمان_نشست_خبری_مانوئل_خوزه_اعلام_شد 20 ساعت قبل – زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد. در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ... تاخیر مانوئل و بازی گل یا پوچ سرمربی با بازیکنان پرسپولیس ... khabarfarsi.com/.../تاخیر_مانوئل_و_بازی_گل_یا_پوچ_سرمربی_با... 39 دقیقه قبل – نخستین نشست خبری مانوئل خوزه سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس با 25 دقیقه تاخیر برگزار شد. - به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری ... نخستین نشست خبری مانوئل خوزه فردا برگزار می شود - ایلنا | خبر ... khabarfarsi.com/.../نخستین_نشست_خبری_مانوئل_خوزه_فردا_برگ... 19 ساعت قبل – ایلنا: نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس، ساعت 12 فردا شنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا، مانوئل خوزه ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - فارس www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910415000009 اجتماعی صفحه اصلی گروه تیتر اخبار آموزش و پرورش علمی بهداشت و درمان حوادث رسانه زنان و جوانان شهری و رفاهی قضایی و انتظامی گردشگری و میراث فرهنگی خواندنی ها ... اولین نشست خبری مانوئل خوزه سرمربی پرسپولیس - فارس www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910417000723 اجتماعی صفحه اصلی گروه تیتر اخبار آموزش و پرورش علمی بهداشت و درمان حوادث رسانه زنان و جوانان شهری و رفاهی قضایی و انتظامی گردشگری و میراث فرهنگی خواندنی ها ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد | اولین پایگاه اطلاع ... www.perspolisfc.net/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگری-مو... 4185 بازدید. موضوع : اخبار باشگاه پرسپولیس. نوشته شده توسط : مازیار اسلامی. پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ، ۱۰:۱۸ ق.ظ. khoze 2 نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد www.ipna.ir/ItemView.aspx?ni=66834 زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد. جمعه ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۲۴ : ۱۲, کد خبر : ۶۶۸۳۴. تعداد بازدیدکننده : ۱۱۵, نسخه چاپی. کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم ... نشست خبری مانوئل خوزه فردا برگزار می شود www.ipna.ir/ItemView.aspx?ni=66825 نشست خبری مانوئل خوزه فردا برگزار می شود. جمعه ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۱ - ساعت ۴۱ : ۱۰, کد خبر : ۶۶۸۲۵. تعداد بازدیدکننده : ۱۶۵, نسخه چاپی. کنفرانس مطبوعاتی سرمربی ... شنبه؛نشست خبری مانوئل خوزه در آكادمی فوتبال www.irna.com/News/.../شنبه؛نشست-خبری-مانوئل-خوزه-در.../ورزشی... 1 روز پیش – به گزارش روز پنجشنبه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه در سالن كنفرانس هتل آكادمی تیم های ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - کانون هواداران باشگاه ... perspolis-club.com/.../15546-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگ... 2 روز پیش – #77 پاسخ: نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد — موسیو پرسپولیسی 15 تیر 1391 ساعت 11:38. بچه ها اینو ببینید... داوران لیگ ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - اف سی پرسپولیس www.fcpersepolis.net/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگری-مو... مسئولان این باشگاه قصد داشتند امروز نشست خبری خوزه را برگزار کنند اما در آخرین تصمیمگیری مقرر شد این مربی در حاشیه تمرین روز پنجشنبه پاسخگوی ... نشست خبری مانوئل خوزه - اف سی پرسپولیس www.fcpersepolis.net/tag/نشست-خبری-مانوئل-خوزه/ خوزه شنبه پاسخگوی خبرنگاران. خبرگزاری اف سی پرسپولیس: تمرین نوبت عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸ پشت درهای بسته برگزار میشود. تاخیر مانوئل خوزه و بازی گل یا پوچ سرمربی با ... - اف سی پرسپولیس www.fcpersepolis.net/.../تاخیر-مانوئل-خوزه-و-بازی-گل-یا-پوچ-سرمر... خبرگزاری اف سی پرسپولیس: نخستین نشست خبری مانوئل خوزه سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس با ۲۵ دقیقه تاخیر برگزار شد.نشست خبری مانوئل ژوزه ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - تبیان نیوز news.tebyan-zn.ir/...نشست+خبری+مانوئل+خوزه+اعلام.../1176934.htm... در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه پرسپولیس نشست خبری را برای خوزه تدارک ... نشست خبری مانوئل خوزه شنبه در آکادمی فوتبال - تبیان نیوز news.tebyan-zn.ir/.../نشست+خبری+مانوئل+خوزه...در.../1175816.html مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه در سالن کنفرانس هتل آکادمی تیم های ملی فوتبال در جمع اصحاب رسانه حضور خواهد یافت و به سوالات آنها پاسخ می ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - آفتاب www.aftabir.com/news/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگری-... 2 روز پیش – کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - roozeno – روز نو roozeno.com/fa/news/...news/زمان-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-اعلام-شد 1 روز پیش – در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه پرسپولیس نشست خبری را ... نشست خبری مانوئل خوزه شنبه در آکادمی فوتبال - roozeno – روز نو roozeno.com/.../news/...news/نشست-خبری-مانوئل-خوزه-شنبه-در-آکا... 1 روز پیش – مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه در سالن کنفرانس هتل آکادمی تیم های ملی فوتبال در جمع اصحاب رسانه حضور خواهد یافت و به ... نشست خبری مانوئل خوزه شنبه در آکادمی فوتبال - Perspolis-Fan.com www.perspolis-fan.com/archives/9107 1 روز پیش – سرمربی پرتغالی پرسپولیس در کارنامه مربیگری خود روزهای خوبی را پشت سر گذاشته است. مانوئل خوزه دی خسوس سیلوا در ۹ آوریل ۱۹۴۶ در ویا رئال ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - خبرنگار سرخ www.redreporter.ir/اخبار.../1678-نشست-خبری-مانوئل-موکول.html 2 روز پیش – manoel khoze خبرنگار سرخ : کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - خبرنگار سرخ www.redreporter.ir/اخبار.../1678-نشست-خبری-مانوئل-موکول.html خبرنگار سرخ : کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. به گزارش خبرنگار سرخ ، مانوئل ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - کانون هواداران باشگاه ... myperspolis.com/.../15546-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگر... 2 روز پیش – نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد ... مانوئل خوزه از صبح امروز(پنجشنبه) به صورت رسمی کارش را در پرسپولیس آغاز خواهد کرد. نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - سرخپوشان sorkhpooshan.ir/?p=5300 مرجع خبری پرسپولیس : كنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز. نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول - مرجع خبری باشگاه ... perspolis-7.mihanblog.com/post/11245 با توجه به تصمیم مسئولین خوزه فردا فقط در حاشیه تمرین پاسخگو خبرنگاران است. مرجع خبری باشگاه پرسپولیس: کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال ... به روز ترین سایت ورزشی ایران - زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد koroh.mihanblog.com/post/496 21 ساعت قبل – در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه پرسپولیس نشست خبری را ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد | لیگ برتر و غیره ... www.sportcloob.com/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگری-مو... 2 روز پیش – كنفرانس مطبوعاتی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول شد. مانوئل خوزه از صبح ... دوســـــتداران ورزش - زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد sadegh09.blogfa.com/post/.../زمان-نشست-خبری-مانوئل-خوزه-اعلام-شد زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد. در حالی که قرار بود سرمربی جدید تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین روز گذشته با خبرنگاران صحبت کند ، اما باشگاه ... زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - ورزش | Sport sportatworld.blogfa.com/post-2501.aspx 21 ساعت قبل – ورزش | Sport - زمان نشست خبری مانوئل خوزه اعلام شد - آزادترین سایت ورزشی ایران | SportAtWorld.IR - ورزش | Sport. شنبه؛نشست خبری مانوئل خوزه در آکادمی فوتبال - پورتال ورزشی ویکیو sport.veyq.ir/id/.../شنبه؛نشست-خبری-مانوئل-خوزه-در-آکادمی-فوتبا... 1 روز پیش – به گزارش روز پنجشنبه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مانوئل خوزه سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت روز شنبه در سالن کنفرانس هتل آکادمی تیم ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد | اخبار ورزشی www.akhbarvarzeshi.com/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زمان-دیگ... 2 روز پیش – اخبار مربیان نوشته شده توسط حسام خضری پنجشنبه, 15 تیر 1391 ساعت 01:45 مرجع خبری پرسپولیس : گزارش تصویری از اولین نشست خبری مانوئل خوزه سرمربی - فیدنویس feednevis.com/?p=2894 35 دقیقه قبل – پرسپولیس اف سی : اولین نشست خبری مانوئل خوزه سرمربی پرسپولیس به روایت تصویر… پرسپولیس نیوز22 - نشست خبری مانوئل خوزه به زماندیگری موکول شد perspolisnews22.blogfa.com/.../نشست-خبری-مانوئل-خوزه-به-زماندی... 2 روز پیش – پرسپولیس نیوز22 - نشست خبری مانوئل خوزه به زماندیگری موکول شد - به سایت خودتان خوش آمدید. هوادارن پرسپولیس این وبلاگ متعلق به شما! نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - پرسپولیس www.arteshesorkh.com/show-نشست-خبری/ مانوئل خوزه از صبح امروز(پنجشنبه) به صورت رسمی کارش را در پرسپولیس آغاز خواهد کرد. این مربی پرتغالی که با قراردادی یک ساله هدایت سرخپوشان را برعهده گرفته ... نشست خبری مانوئل خوزه به زمان دیگری موکول شد - پایگاه تحلیلی ... www.jadeh-abrisham.com/index.../4187-1391-04-15-04-17-14 به گزارش جاده ابریشم ، مانوئل خوزه از صبح امروز(پنجشنبه) به صورت رسمی کارش را در پرسپولیس آغاز خواهد کرد. این مربی پرتغالی که با قراردادی یک ساله هدایت ... به نتایج انگلیسی ترجمه شده برای موارد روبرو مراجعه کنید: نشست خبری مانوئل خوزه (Jose Manuel press conference) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی جستجوی پیشرفتهشگردهای جست وجونظر بدهیدGoogle.com in English ©2012 Google‏صفحهGoogle ‏‫همه چیز درباره Google ‏‏
طبقه بندی: اخبار پرسپولیس، 
برچسب ها: نشست خبری مانول خوزه، مصاحبه مطبوعاتی مانوئل خوزه، نشست خبری سرمربی جدید پرسپولیس، مصاحبه سرمربی جدید پرسپولیس، مانول خوزه سرمربی پرسپولیس،
ارسال توسط goal24
عینک ری بن کت شیشه شفافبرای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر اینجا كلیك كنید


قیمت : 22000 تومان

هدفون پاور بیتس power beats


http://www.30cd.biz/upload_pic/1354979512.jpg

برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر اینجا كلیك كنید

قیمت: فقط 19000 تومان

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

تبلیغات
http://www.30cd.biz/upload_pic/1344446136.gif
آرشیو مطالب
محصولات جدید

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم